EQUIP DIRECTIU

Sílvia Carpena

Directora

Txell Moreno

Cap d’Estudis

Joan Comaposada

Secretari

EQUIP D’EDUCACIÓ INFANTIL

Roser Fiego

Tutora d’I3

Elena Magem

Tutora d’I4 A

Isabel Caba

Tutora d’I4 B

Magda Molero

Tutora d’I5 A

Eli Cano

Tutores d’I5 B

Txell Moreno

Reforç
d’Educació Infantil

Tània Saiz

Reforç
d’Educació Infantil

Jesica Soler

Reforç
d’Educació Infantil

Sílvia Mesa

Reforç i coordinadora
d’Educació Infantil

Dolors Fernàndez

Especialista
d’Anglès

Gemma Majoral

Especialista
d’Audició i Llenguatge

Eli Habimana

Mestra
SIEI

EQUIP DE CICLE INICIAL

Txus Domene

Tutora de 1r A

Encarna Fernández

Tutora de 1r B

Sílvia Suàrez

Tutora de 2n A i Coordinadora de Cicle Inicial

Eugènia Aparicio

Tutora de 2n B

Dolors Fernández

Especialista
d’Anglès

Anna Suero

Especialista
de Música

Manel Meléndez

Especialista
d’Educació Física

Gemma Majoral

Especialista
d’Audició i Llenguatge

Mª Rosa Requena

Suport
Cicle Inicial

Isabel Justícia

Suport
Cicle Inicial

Ares Espinós

Tècnic
d’Educació Especial

Eli Habimana

Mestra
SIEI

EQUIP DE CICLE MITJÀ

Montse Barcons

Tutora de 3r A

Pilar Adell

Tutor de 3r B

Núria Duran

Tutora de 4t A

Rosa Melgosa

Tutora de 4t B

Albert Estrada

Especialista
d’Anglès

Joan Comaposada

Especialista
de Música

Anna Suero

Especialista
de Música

Manel Meléndez

Especialista
d’Educació Física

Isabel Justícia

Suport
Cicle Mitjà

Ares Espinós

Tècnic
d’Educació Especial

Eli Habimana

Mestra SIEI i Coordinadora de Cicle Mitjà

Sonia Pedreira

Especialista
d’Educació Especial

EQUIP DE CICLE SUPERIOR

Tina Bartomeus

Tutora de 5è A

Mireia Miró

Tutor de 5è B i Coordinadora de Cicle Superior

Aina Carbonés

Tutora de 6è A

Joan Piella

Tutora de 6è B

Albert Estrada

Especialista
d’Anglès

Joan Comaposada

Especialista
de Música

Manel Meléndez

Especialista
d’Educació Física

Laura Ortigués

Suport
de Cicle Superior

Sílvia Carpena

Suport
de Cicle Superior

Ares Espinós

Tècnic
d’Educació Especial

Eli Habimana

Mestra
SIEI

Sonia Pedreira

Especialista
d’Educació Especial

ALTRES PROFESSIONALS

Elisenda Ribó

Logopeda del CREDA

Anna Ortigués

Equip d’Assessorament Psicopedagògic

Mary Dos Santos

Monitora Hora Despertador

Sonia Arroyo

Monitora de Transport

Eusebia Espinosa

Cuinera

Roser Guerrero

Coordinadora i Monitora de Menjador

Ester Peña

Monitora Menjador Educació Primària

Magda Boix

Monitora Menjador Educació Primària

Laia Cabrera

Monitora Menjador Educació Infantil

Modesta Romero

Monitora Menjador Educació Infantil

Cristina Vaca

Administrativa

Rosa Hernández

Personal de Neteja

Isabel García

Personal de Neteja

Carmen Expósito

Personal de Neteja

Quili de la Rosa

Conserge

Sergi Peiró

President Ampa

Raquel Frías

Secretària Ampa

Pablo López

Tresorer Ampa

Alba Llamas

Vocal Ampa

Xènia Prieto

Vocal Ampa

Mònica Cruz

Regidora d’Ensenyament

Ester Sanz

Inspectora