COMUNITAT EDUCATIVA

EQUIP DIRECTIU

ALBERT CANUDAS

DIRECTOR

PEPA ASENSIO

CAP D'ESTUDIS

ELENA MAGEM

SECRETÀRIA

EQUIP D'EDUCACIÓ INFANTIL

EUGÈNIA APARICIO

TUTORA DE P3

ELI CANO

TUTORA DE P4 A

MAGDA MOLERO

TUTORA DE P4 B

ISABEL CABA

TUTORA DE P5 A

TXELL MORENO

TUTORA DE P5 B

SÍLVIA MESA

REFORÇ I COORDINADORA D'EDUCACIÓ INFANTIL

ROSER BRANSUELA

REFORÇ D'EDUCACIÓ INFANTIL

ROSA VILA

TÈCNICA EN EDUCACIÓ INFANTIL

EQUIP DE CICLE INICIAL

ALBA CALAFELL

TUTORA DE 1r A

GEMMA GARCIA

TUTORA DE 1r B I COORDINADORA DE CICLE INICIAL

TERESA ROTCHÉS

TUTORA DE 2n A

SÍLVIA SUÀREZ

TUTORA DE 2n B

NOELIA REDONDO

TUTORA DE 2n A

EQUIP DE CICLE MITJÀ

PILAR ADELL

TUTORA DE 3r A

MONTSE BARCONS

TUTORA DE 3r B

MARIA BUJONS

TUTORA DE 4t A

SÍLVIA CARPENA

TUTORA DE 4t B I COORDINADORA DE CICLE MITJÀ

EQUIP DE CICLE SUPERIOR

MARIA TERESA GRIÑÓ

TUTORA DE 5è A

TINA BARTUMEUS

TUTORA DE 5è B I COORDINADORA DE CICLE SUPERIOR

JOAN PIELLA

TUTOR DE 6è A

AINA CARBONÉS

TUTORA DE 6è B

JOSEP MARIA AUGÉ

TUTOR DE 6è B

EQUIP D'ESPECIALISTES

TERESA PEIG

ESPECIALISTA DE MÚSICA

ALBERT ESTRADA

ESPECIALISTA D'ANGLÈS

MARIA DOLORS FERNÀNDEZ

ESPECIALISTA D'ANGLÈS

MANEL MELÉNDEZ

ESPECIALISTA D'EDUCACIÓ FÍSICA

ANNA PIELLA

ESPECIALISTA D'EDUCACIÓ ESPECIAL

GEMMA MAJORAL

ESPECIALISTA D'AUDICIÓ I LLENGUATGE

ELI HABIMANA

ESPECIALISTA D'EDUCACIÓ ESPECIAL

ARES ESPINÓS

EDUCADORA SOCIAL

ALTRES PROFESSIONALS

ELISENDA RIBÓ

LOGOPEDA

SOL CAMPS

EQUIP D'ASSESSORAMENT PSICOPEDAGÒGIC

CRISTINA CODINA

VETLLADORA

MARY DOS SANTOS

MONITORA HORA DESPERTADOR

SONIA ARROYO

MONITORA DE TRANSPORT

ROSER GUERRERO

COORDINADORA MENJADOR I MONITORA DE MENJADOR

ISABEL TARRÉS

CUINERA

ESTER PEÑA

MONITORA MENJADOR EDUCACIÓ PRIMÀRIA

DOLÇA RAMÍREZ

MONITORA MENJADOR EDUCACIÓ INFANTIL

MAGDA BOIX

MONITORA MENJADOR EDUCACIÓ PRIMÀRIA

LAIA CABRERA

MONITORA MENJADOR EDUCACIÓ INFANTIL

MODESTA ROMERO

MONITORA DE MENJADOR EDUCACIÓ INFANTIL

CRISTINA VACA

ADMINISTRATIVA

ROSA HERNÁNDEZ

PERSONAL DE NETEJA

ISABEL GARCÍA

PERSONAL DE NETEJA

CARMEN EXPÓSITO

PERSONAL DE NETEJA

SÍLVIA

PERSONAL DE NETEJA

ENRIC RAFART

CONSERGE

ANTONI GRADOS

CONSERGE

SERGI PEIRÓ

PRESIDENT AMPA

RAQUEL FRÍAS

SECRETÀRIA AMPA

PABLO LÓPEZ

TRESORER AMPA

ALBA LLAMAS

VOCAL AMPA

MIREIA MIRÓ

VOCAL AMPA

NÚRIA CLARELLA

REGIDORA D'ENSENYAMENT

HELENA GONZÀLEZ

INSPECTORA