EQUIP DIRECTIU

Albert Canudas

Director

Pepa Asensio

Cap d’Estudis

Elena Magem

Secretària

EQUIP D’EDUCACIÓ INFANTIL

Txell Moreno

Tutora de P3 A

Isabel Caba

Tutora de P3 B

Eugènia Aparicio

Tutora de P4 A

Carme Girvent

Tutora de P4 B

Eli Cano

Tutora de P5 A

Magda Molero
i Mariona Carreras

Tutores de P5 B

Sílvia Mesa

Reforç i Coordinació d’Educació Infantil

Roser Bransuela

Reforç
d’Educació Infantil

Rosa Vila

Reforç
d’Educació Infantil

Noelia Peña

Reforç
d’Educació Infantil

EQUIP DE CICLE INICIAL

Sílvia Suàrez

Tutora de 1r A

Gemma Majoral

Tutora de 1r B

Julia Gavilan

Reforç de Cicle Inicial

Patricia Mora

Tutora de 2n A

Gemma Garcia

Tutora de 2n B
i Coordinació de Cicle Inicial

Maria Dolors Fernández

Reforç de Cicle Inicial

EQUIP DE CICLE MITJÀ

Anna Piella

Tutora de 3r A
i Coordinació de Cicle Mitjà

Toni Torres

Tutor de 3r B

Pilar Adell

Tutora de 4t A

Montse Barcons

Tutora de 4t B

Sandra Rodríguez

Tutora de 4t C

Meritxell Sellarès

Reforç de Cicle Mitjà

Manel Meléndez

Reforç de Cicle Mitjà

EQUIP DE CICLE SUPERIOR

Joan Piella

Tutor de 5è A

Aina Carbonés

Tutora de 5è B

Sílvia Carpena

Tutora de 6è A i Coordinació de Cicle Superior

Tina Bartumeus

Tutora de 6è B

Eli Habimana

Reforç de Cicle Superior

Albert Estrada

Reforç de Cicle Superior

Dolors Martínez

Reforç de Cicle Superior

Dimitri Lombardo

Reforç de Cicle Superior

Ares Espinós

Reforç de Cicle Superior

ALTRES PROFESSIONALS

Elisenda Ribó

Logopeda

Sol Camps

Equip d’Assessorament Psicopedagògic

Mary Dos Santos

Monitora Hora Despertador

Sonia Arroyo

Monitora de Transport

Isabel Tarrés

Cuinera

Roser Guerrero

Coordinadora i Monitora de Menjador

Ester Peña

Monitora Menjador Educació Primària

Dolça Ramírez

Monitora Menjador Educació Primària

Laia Cabrera

Monitora Menjador Educació Infantil

Magda Boix

Monitora Menjador Educació Infantil

Modesta Romero

Monitora Menjador Educació Infantil

Cristina Vaca

Administrativa

Rosa Hernández

Personal de Neteja

Isabel García

Personal de Neteja

Carmen Expósito

Personal de Neteja

Sílvia

Personal de Neteja

Enric Rafart

Conserge

Marcel Caso

Conserge

Sergi Peiró

President Ampa

Raquel Frías

Secretària Ampa

Pablo López

Tresorer Ampa

Alba Llamas

Vocal Ampa

Mireia Miró

Vocal Ampa

Felip Echarri

Regidor d’Ensenyament

Sílvia Vilardell

Inspectora